Na závěr přestupového období odchází Honza Jelínek, vzhledem k pracovnímu vytížení v týmu FK Mladá Boleslav, se rozhodl změnit působiště i na amatérské úrovni a míří do klubu FK Slavoj Stará Boleslav. Honza v klubu zanechal kus práce, jak v roli hráče tak i na trenérské pozici, kdy je podepsán pod jedny z největších úspěchu klubu za poslední léta. V sezóně 2016/17 vyhrál s A – týmem Krajský přebor Zlínského kraje o rok později získal s týmem Pohár Hejtmana Zlínského kraje. V roli trenéra ještě stihl vyhrát tři Lázeňské turnaje (2017, 2018, 2019). Jako hráč dokázal s B – týmem vyhrát  III. třída okresu Zlín, Okresní přebor a Lázeňský pohár v roce 2023.

,,Jeldo“ přejeme hodně štěstí a už teď Vás můžeme ujistit, že Honzu Jelínka v barvách našeho klubu ještě uvidíme!