Přátelé sportu, milí rodičové,

nástrahy dnešní moderní doby jsou zřejmé a stále méně dětí sportuje. Dali jsme si za úkol probudit u Vašich dětí vášeň nejen k fotbalu, ale hlavněke sportu jako takovému. Fotbal je fenomén - krásný a ve světě nejoblíbenější sport. Není to jen běh za „kulatým nesmyslem,“ale rozvíjí v dětech sociální vazby, jako jsou vzájemná tolerance mezi sebou, umění vystupovat v kolektivu, ale i prosadit se jako jedinec. Fotbal učí radovat se z výhry, smířit se s prohrou, pomáhá k rozvoji pohybových dovedností, podporuje lepší zdravotní odolnost.  

Chceme vést mladé naděje k disciplíně, vzájemnému respektu a hlavně FAIR-PLAY chování jak na hřišti, tak mimo něj. Vulgarity, či agresivní chování v klubu netolerujeme.

Navazujeme na více než stoletou historii, kdy láska ke klubu vedla k jednotnosti členů a odchovanci rádi bojovali za své barvy. Všechny naše kategorie vedou kvalifikovaní trenéři, kteří se snaží na děti působit nejen během tréninkového procesu, ale i mimo něj. Nabízíme nadstandardní zázemí a materiální zabezpečení. K dispozici máme dvě hřiště–travnaté a s umělým povrchem. V zimním období využíváme sportovní halu či tělocvičnu ZŠ. K regeneraci dětí pak slouží městská plovárna. Pro děti připravujeme mimofotbalové aktivity, turnaje v zahraničí či zimní soustředění.

Naším hlavním cílem je probudit v dětech nadšení a lásku k fotbalu. Podílet se na výchově a růstu jedinců jak po fyzické, tak i psychické stránce. Dejte Vašim dětem možnost se zamilovat do tohoto nejpopulárnějšího sportu a přihlaste je do našeho fotbalového klubu.

Děkujeme, trenéři FKL 

spolupráce zlín

 

Dlouhodobě spolupracujeme s prvoligovým klubem FC FASTEV Zlín. Tato spolupráce by se dala popsat ve dvou rovinách.
Šikovní mládežníci FKL se zapojují do přípravy mužstev Zlína a v případě splnění náročných požadavků, které jsou kladeny na hráče, odcházejí z našeho klubu na hostování nebo přestup. Taktéž v případě potřeby doplňují hráči Zlína Naše kategorie.
Naši trenéři spolupracují s trenéry Zlína v oblasti tréninků, taktiky a výchovy mládeže. Plánujeme společnou cestu trenérů FKL na sledování tréninkových jednotek v mládežnickém centru Vršava ve Zlíně.

Luhačovice ve Zlíně:

Jelínek Jan, Štěpán Červenka, Jakub Ševčík, Ondřej Červenka, Ondřej Rejda, Tomáš Kocián, Roman Máčala, Lukáš Garaja...

Zlín v Luhačovicích:

Bronislav Červenka, Jan Kořenek, Radim Vavruša, Patrik Bartek, Jan Zámorský, Jan Talaš, Marek Polách...

karta S size

Martin Surý

šéftrenér mládeže

mobil:

737 468 653

e-mail:

martin-sury@seznam.cz

vylety FKL2015

Výjezd na zápas Udinese x AC Milano

- žáci ml. i st., dorost, rodiče, trenéři
- pátek 24.4.2015 - středa 29.4.2015

Turnaj mladších žáků v Holešově - "O pohár
starosty města Holešov"

- 5 místo celkově

Turnaj starších žáků na Slovensku

- 1 místo celkově, 13.6.2015

Wroclaw Trophy

- Probíhal od čtvrtku 9,7.2015 do neděle 12.7.2015. FK Luhačovice poslal přihlášku do kategorie U-19
- 1. místo ve skupině
- 4. místo celkově, nejlepší český tým v kategorii U-19
- Udělena cena FAIR-PLAY (tým)

Trénink s Otakarem Novákem

- Brankářský trénink s profesionálním trenérem ligového klubu FC FASTAV Zlín