FK Luhačovice – Štítná nad Vl.                      2 : 2(0 : 0), branky FKL: 53 Tomáš Hruboš, 71 Ondřej Červenka

komentář trenéra Lukáše Pazdery: Myslím si, že oboustranně zajímavý zápas. Chvilku jsme my tahali za kratší konec poté soupeř. Na dvě branky doma či venku bychom měli vyhrávat,to se nyní bohužel neděje. Chybí nám krůčky ať už v obraně nebo v útoku na doražení soupeře. Negativem utkání je to, že dáme na 1:0 a než se nadějeme tak za 10 minut je to 1:2. To se nesmí stávat. Na druhou stranu jsme rychle srovnali a v 90. minutě jsme mohli rozhodnout ve svůj prospěch. Pozitivem je, že kluci šli a hrabali za vítězstvím, fotbal je opět začíná bavit. Takto se chceme prezentovat.
FK Luhačovice – Mysločovice                       5 : 0(4 : 0), branky FKL: 11 Jakub Slovák, 14 Roman Máčala, 20 Jakub Garaja, 33 Pavel Majzlík, 84 Matěj Majzlík
Baťov – FK Luhačovice dorost                     5 : 1(3 : 0), branky FKL: 84 Petr Kment
Hluk – FK Luhačovice st. žáci                      5 : 1(5 : 0), branky FKL: 68 Dominik Rajznauer
Hluk – FK Luhačovice ml. žáci                     2 : 1(1 : 0), branky FKL: 3 a 7 Martin Prouza, 38 Daniel Kubík, 52 Marek Zicha