FK Batov - FK Luhacovice  1:3 (0:2)

Obě mužstva nastoupili do utkání s vícero absencemi. První šanci měl Batov, po autovem vhazování se k zakončení dostal jeden z domácích, přeloboval Šveca, balón naštěstí pro nas skončil na břevne. Pak jsme se k několika zakončením dostali také my. První branka však padla ve 28. minutě. Lehká střela vypadla domácímu brankáři, nejrychleji se zorientoval Slobodian a jeho dorážka znamenala naše vedení. Domácí gólman svoji chybu napravil o pár minút později, kdy nejdříve vyrazil tečovaný přímý kop Polácha a pak i dorážku V. Pavlíčka z těsné blízkosti. Pak ziskal balón Popelka, navedl ho k bráně a po jeho zakončení bylo 0:2. Do druhé půle nastoupili domácí s cílem zápas otočit a v prvních minutách nás zatlačili. Výsledkem byl kontaktní gól a pak nebezpečné zakončení, které Švec fantasticky vyrazil na roh. Do otevřené obrany Batova jsme dělali nebezpečné výpady a po jedněm z nich nam přinesl gól Peška na 1:3 uklidnění. Do konca zápasu jsme měli ještě 2 čisté šance, stav se však nezměnil a po dvou porážkách jsme opět bodovali naplno.

Michal Caránek : "Podali jsme zodpovědný výkon, hráči dodrželi pokyny, bojovali a odměnou jsou pro nás důležité tři body. Hráli jsme dnes trochu více ze zadu, v bloku a po zisku balónu jsme chtěli jít do rychlého přechodu. To se nám dařilo, byli jsme trpěliví a kompaktní, dva góly padly právě po brejkovych situacích. Jsme spokojeni s přístupem, vícero individuálních výkonů bylo nadstandardních, vítězství nám pomůže v přípravě na dva poslední podzimní zapasy. "

1.FC Slovacko "B" : FK Luhacovice "B"   1:2pp (1:0)

Do utkání jsme vstoupili špatně. Již ve třetí minute kopali domácí penaltu, po zlé malé domů a následném faulu, kterou proměnili a bylo 1:0. Ještě hůř mohlo být o dvě minuty, když se po další chybě v rozehrávce dostali domácí do stoprocentní šance, naštěstí ale v koncovce netrefili odkrytou bránu. Do konce poločasu jsme prakticky nebyli u míče, domácí s velkou převahou kontrolovali zápas, měli další šance, které nepromněnili, a tak šli do šaten jen s nejtěsnějším náskokem. Ve druhé půli se náš výkon zvedl, postupem času jsme se hlavně po brejcich dostávali take my do gólových šancí a v 75. minutě vyrovnal střídající dorostenec Zábojnik. Ten měl dokonce o par minut šanci na otočení výsledku, jeho hlavička jen těsně minula bránu domácích. Ty měli do konce zápasu ještě dvě šance na skórování, jednu dokonce v nastavení po rohovém kopu, ale i té jsme ustáli a tak se šlo do penalt. V nich nas dvakrát podržel Coufalik a tak si vezeme domů dva body , díky nimž zůstáváme na čele tabulky.

Michal Caránek (trenér FK Luhacovice "B") : První půle byla z naší strany na infarkt. Nebyli jsme vůbec v zápase, náš výkon byl tragický. Nespravne jsme se posouvali, špatně jsme dostupovali, na hoře jsme neudrželi balón. Kdyby domácí proměnili šance, bylo by utkání. Cez poločas jsme si řekli kde děláme chyby, udělali jsme změny a náš výkon ve druhé půli se zvedl. Díky vyrovnání se šlo do penalt a tam jsme až na jedno zaváhání byli úspěšní. Vzhledem k průběhu jsme získali zlaté dva body. Chválím přínos dorostencu, kteří jako střídající hráči přinesli oživení a bojovnost. Výkon z první půle se už nesmí opakovat, takhle nehraje lídr tabulky !!!"