Po brankových žních v minulém domácím zápase s Újezdem čekal béčko těžší soupeř a to FK Štípa.

Za krásného počasí na výborně přípraveném trávníku měli lepší úvod domácí. Již ve druhé minutě po rohovém kopu našeho béčka nezvládla obrana rychlý protiútok po kterém se prosadil Stodůlka 1:0. Rychlá branka s našimi borci nezacloumala a trpělivou hrou doroážela na bránu domácích. Ve 13. minutě se po pravém kraji uvolnil Zámorský a přesnou přihrávkou nalezl zcela volného Jelínka, který propálil Mikulíka 1:1. Prakticky celou první půli se hrálo převážně na půli domácích a jen díky dvoum skvělým zákrokům Mikulíka, který vychytal krásně koplé přímé kopy Polácha držel naděje domácích. Když se nám nedařilo vstřelit vedoucí branku tak museli pomoc domácí. Kapitán domácích Suchý chtěl v nouzi odkopnout míč do kterého vletěl Jelínek a odrazem od něj se šlo poprvé do vedení 1:2. Druhá půle se nesla ve stejném duchu, ale dlouho se nám nedařilo přidat třetí uklidňující branku. Až v 67. minutě se v pokutovém území prosadil David Červenka 1:3. Za dalších sedm minut nalezl Michna pěknou přihrávkou Jelínka, který si navedl míč na střed a pěknou střelou k tyči zkompletoval hattrick. Domácí se do větších šanci dostali až za rozhodnutého stavu, ale se všemi pokusy si poradil Coufalík a tak vezeme důležité 3 body:

Branky: Stodůlka - Jelínek 3x, Červenka D.