Béčko nastoupilo do utkání s cílem naplno bodovat

Vzhledem k tomu, že se podařil úvod tak se zdálo, že se v pohodě podaří ambice naplnit. Již ve 4. minutě zachytil chybnou rozehrávku Ďurďa, pedložil míč tradičnímu sniperovi Milanu Likšovi, který obešel vyběhnutého Janušku a zavěsil 1:0. Hosté kontrovali záhy rychlým protiútokem, ale jejich šanci zmařil včasným výběhem navrátilec z německé akademie Kořenek. V 17. minutě propadl dlouhý aut Koutného až k noze Remeše, který propálil Kořenka 1:1. Tahle branka béčko znejistil a až do konce první půle to bylo z naší strany trápení. I tak jsme si vypracovali tři šance, ale ani jeden pokus z kopaček Červenky, Horáčka a Jelínka nebyl úspěšný. A tak musel o poločase zasáhnout domácí kouč Caránek, kterého nervová soustava byla těsně před kolapsem. Druhá půle přinesla z obou stran kvalitní fotbal. Vstup do něj jsme zvládli lépe my. V 53. minutě po spolupráci trojice Zámorský-Liška-Suchý se skóre měnilo opět v náš prospěch 2:1. V 68. minutě jsme zahrávali dva rohové kopy, do obou zakončení se dostal Milan Zmeškal, jehož největší zbraní je mikrotechnika, bohužel však náskok nenavýšil. A tak se béčko třáslo o výsledek až do konce utkání. Hosté tlačili vypracovali si dvě brankově příležitosti do obou se dostal bývalý hráč Luhačovic Jindra Hrnčiřík. Nejprve jeho gólovou hlavičku zblokoval Červenka na tyč! A proti druhé šanci 5. minut před čaroval věčný náhradník Coufalíka Jakub Kořenek a fantastickou robinzonádou zachránil béčko od pohromy. Získali jsme tak tři body a nadále žije šance na boj o postup do krajské soutěže.

Branky: Liška, Suchý - Remeš

Hodnocení trenéra:

V tomhle zápase rozhodly o vítězství 3 faktory:

Lepší vstupy do obou poločasů

Výkon Milana Lišky

Efektivita v zakončení

Hostům gratuluji k předvedené hře byl to pro nás na jaro nejfotbalovější soupeř. O postup se popereme až do konce, jenomže naše výkony ve zbývajících dvou zápasech musí splnit úplně jiné parametry než výkon v prvním poločase po inkasované brance

Dolní Lhota zápis

1 Provodov  5 10:5 12