FK Luhačovice B – TJ Rokytnice                       6:1 (4:1)

Domácí rezervu po prohře na zlínské Mladcové čekal nepříjemný soupeř z Rokytnice, se kterým se v posledních setkáních na domácí půdě vyloženě trápil.

Nepříznivou bilanci jako by domácí hráči nebrali vůbec v potaz a již ve 13. minutě svítilo na ceduli skóre 3:0! Nejprve se zblízka dvakrát prosadil Lukáš Ďurďa a v již zmíněné 13. minutě vsítil svoji první branku v dresu Luhačovic Slobodian. V 22. minutě po rychlém protiútoku trefil odkrytou část branky Polách a s hosty to vypadalo na ručník. Dvě minutyy na to se zaskvěl Ocelík, který vytáhl na roh Slobodianovu dělovku pod břevno. Po půl hodině hry se ovšem za hosty prosadil důrazný Goňa a snížil na 4:1. Do druhé půle vstoupili domácí v klidu a trpělivou kombinací tlačili Rokytnici před své pokutové území. V 63. minutě nacentroval míč Rejda do pokutového území a nejmenší hráč na hřišti Ďurďa předskočil vyběhnutého Ocelíka a dokončil hattrick 5:1. Čtyři minuty na to se před vápnem uvolnil Rejda a jeho střela přes obránce skončila u levé tyče svatyně Rokytnice 6:1. Hosté si do konce zápasu vytvořili jedinou gólovou šanci, ale pohotovým zákrokem ji zlikvidoval Coufalík. Domácí tak zaslouženě rozstříleli Rokytnici 6:1.

Branky: Ďurďa 3x, Slobodian, Polách, Rejda